Wire; UNITRONIC® LiYCY; 4x1.5mm2; shielded,tinned copper braid LAPP
Produkta nr.: LIYCY-4X1.5
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Zīmols
Vairāk līdzīgu produktu
Atvainojamies, bet šīs preces vairs nav.
Mēs iesakām izvēlēties:
Citas preces šajā kategorijā
Preces apraksts
U-236906
Zīmols
NomNr
LIYCY-4X1.5
Piegādātāja prece apraksts
Wire; UNITRONIC® LiYCY; 4x1.5mm2; shielded,tinned copper braid
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Product code
LIYCY-4X1.5
Cable application
assembly line tools
Cable external diameter
8.1mm
Cable features
low-capacitance
Cable structure
4x1.5mm<sup>2</sup>
Conform to the norm
IEC 60332-1-2
Core marking
colours without colour repetition
Core section
1.5mm<sup>2</sup>
Core structure
stranded
CPR standard
E<sub>ca</sub>
Earth core
none
Flexibility class
5
Insulation colour
grey
Kind of core
Cu
Kind of material
no flame propagation
Kind of wire
UNITRONIC® LiYCY
Manufacturer
LAPP
Number of cores
4
Operating temperature
-40...80°C
Package contents
100m
Rated voltage
0.5kV