Wire; UNITRONIC® LiYCY (TP); 10x2x0.25mm2; PVC; grey; 500V LAPP
Produkta nr.: LIYCY-TP-10X2X0.25
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Zīmols
Kopā:
6.80
2026-05-19 Paredzamā piegāde, pasūtot tagad
Piegādes termiņi
Ir524 m
Piegādātāju noliktava
Preces apraksts
U-237073
Zīmols
NomNr
LIYCY-TP-10X2X0.25
Piegādātāja prece apraksts
Wire; UNITRONIC® LiYCY (TP); 10x2x0.25mm2; PVC; grey; 500V
Product code
LIYCY-TP-10X2X0.25
Cable application
for environments with high humidity
Cable external diameter
11mm
Cable structure
10x2x0.25mm<sup>2</sup>
Conform to the norm
IEC 60332-1-2
Core marking
colours with colour repetition
Core section
0.25mm<sup>2</sup>
5
Information
The UL Label and Mark on full factory packaging only
Kind of material
no flame propagation
Kind of wire
UNITRONIC® LiYCY (TP)
Manufacturer
LAPP
No. of pairs
10
Number of cores
20
Operating temperature
-5...70°C
Rated voltage
0.5kV