Produkta nr.: LIYCYP4X2X0.50
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Vairāk līdzīgu produktu
Cenu robežas
DaudzumsCena ar PVN (m)
1-9
B2B
Min. daudzums: 1
Daudzkārtīgums: 1
Kopā:
7.50
2026-05-20 Paredzamā piegāde, pasūtot tagad
Piegādes termiņi
Ir163 m
Piegādātāju noliktava
Preces apraksts
Wire; PAAR-TRONIC-CY; LiYCY-P; 4x2x0.5mm2; PVC; grey; 350V; CPR: Eca HELU
NomNr
LIYCYP4X2X0.50
Piegādātāja prece apraksts
Wire; PAAR-TRONIC-CY; LiYCY-P; 4x2x0.5mm2; PVC; grey; 350V; CPR: Eca
Product code
LIYCYP4X2X0.50
Cable external diameter
9mm
Cable features
twisted pair conductors
Cable structure
4x2x0.5mm<sup>2</sup>
Core marking
colours with colour repetition
Core section
0.5mm<sup>2</sup>
Kind of material
flame retardant
Kind of wire
LiYCY-P
Manufacturer
HELU
Manufacturer series
PAAR-TRONIC-CY
No. of pairs
4
Number of cores
8
Operating temperature
-30...80°C
Rated voltage
0.35kV