Wire; PAAR-CY-OZ; LiYCY-P; 4x2x1.5mm2; PVC; grey; 350V; CPR: Eca HELU
Produkta nr.: LIYCYP4X2X1.5
Kopā:
15.35
2026-05-20 Paredzamā piegāde, pasūtot tagad
Piegādes termiņi
Ir85 m
Piegādātāju noliktava
Preces apraksts
NomNr
LIYCYP4X2X1.5
Piegādātāja prece apraksts
Wire; PAAR-CY-OZ; LiYCY-P; 4x2x1.5mm2; PVC; grey; 350V; CPR: Eca
Product code
LIYCYP4X2X1.5
Cable external diameter
12.8mm
Cable structure
4x2x1.5mm<sup>2</sup>
Core marking
black, numbered
Core section
1.5mm<sup>2</sup>
Kind of material
no flame propagation
Kind of wire
LiYCY-P
Manufacturer
HELU
Manufacturer series
PAAR-CY-OZ
No. of pairs
4
Number of cores
8
Operating temperature
-30...80°C
Rated voltage
0.35kV