Wire; PAAR-TRONIC-CY; LiYCY-P; 5x2x0.14mm2; PVC; grey; 350V HELU
Produkta nr.: LIYCYP5X2X0.14
Kopā:
3.35
2026-05-20 Paredzamā piegāde, pasūtot tagad
Piegādes termiņi
Ir126 m
Piegādātāju noliktava
Preces apraksts
NomNr
LIYCYP5X2X0.14
Piegādātāja prece apraksts
Wire; PAAR-TRONIC-CY; LiYCY-P; 5x2x0.14mm2; PVC; grey; 350V
Product code
LIYCYP5X2X0.14
Cable external diameter
6.8mm
Cable structure
5x2x0.14mm<sup>2</sup>
Core marking
colours with colour repetition
Core section
0.14mm<sup>2</sup>
Kind of material
flame retardant
Kind of wire
LiYCY-P
Manufacturer
HELU
Manufacturer series
PAAR-TRONIC-CY
Number of cores
10
Operating temperature
-30...80°C
Rated voltage
0.35kV