Wire; JB-750 HMH; 4G1.5mm2; unshielded; 450V,750V; Cu; stranded HELU
Produkta nr.: JB750-HMH-4G1.5
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Vairāk līdzīgu produktu
Cenu robežas
DaudzumsCena ar PVN (m)
1-9
B2B
Min. daudzums: 1
Daudzkārtīgums: 1
Kopā:
5.95
2026-05-19 Paredzamā piegāde, pasūtot tagad
Piegādes termiņi
Ir52 m
Piegādātāju noliktava
Preces apraksts
NomNr
JB750-HMH-4G1.5
Piegādātāja prece apraksts
Wire; JB-750 HMH; 4G1.5mm2; unshielded; 450V,750V; Cu; stranded
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Product code
JB750-HMH-4G1.5
Supplier's product code
JB750-HMH-4G1.5
Product ID
U-2308526
Cable application
control for machines
Cable external diameter
8.5mm
Cable structure
4G1.5mm<sup>2</sup>
Core marking
colours without colour repetition + ground wire
Core section
1.5mm<sup>2</sup>
Core structure
stranded
CPR standard
no classification
Earth core
yellow-green
Insulation colour
grey
Kind of core
Cu
Kind of material
halogen free
Kind of wire
JB-750 HMH
Manufacturer
HELU
Number of cores
4
Operating temperature
-15...70°C
Rated voltage
750V