Produkta nr.: HM-1551USB1TRD
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Hammond
Zīmols
Vairāk līdzīgu produktu
Cenu robežas
DaudzumsCena ar PVN (gab.)
1-9
B2B
Min. daudzums: 1
Daudzkārtīgums: 1
Kopā:
4.50
2026-05-20 Paredzamā piegāde, pasūtot tagad
Piegādes termiņi
NavNav
Piegādātāju noliktava
Preces apraksts
Hammond
Enclosure: for USB; X: 20mm; Y: 35mm; Z: 15.5mm; ABS; translucent red HAMMOND
U-206771
Zīmols
NomNr
HM-1551USB1TRD
Piegādātāja prece apraksts
Enclosure: for USB; X: 20mm; Y: 35mm; Z: 15.5mm; ABS; translucent red
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Product code
HM-1551USB1TRD
Body colour
translucent red
Caution!
without connectors
Dimension Y
35mm
Dimension X
20mm
Dimension Z
15.5mm