Produkta nr.: HM-1551USB1TSK
Vairāk līdzīgu produktu
Atvainojamies, bet šīs preces vairs nav.
Mēs iesakām izvēlēties:
Citas preces šajā kategorijā
Preces apraksts
Hammond
Enclosure: for USB; X: 20mm; Y: 35mm; Z: 15.5mm; ABS HAMMOND
U-206772
Zīmols
NomNr
HM-1551USB1TSK
Piegādātāja prece apraksts
Enclosure: for USB; X: 20mm; Y: 35mm; Z: 15.5mm; ABS
Product code
HM-1551USB1TSK
Supplier's product code
HM-1551USB1TSK
Product ID
U-206772
Body colour
transparent tinted
Dimension Y
35mm
Dimension X
20mm
Dimension Z
15.5mm