Produkta nr.: HM-1551USB2TSK
Kopā:
4.90
2026-05-20 Paredzamā piegāde, pasūtot tagad
Piegādes termiņi
NavNav
Hammond
Enclosure: for USB; X: 25mm; Y: 50mm; Z: 15.5mm; ABS HAMMOND
U-206777
Zīmols
NomNr
HM-1551USB2TSK
Piegādātāja prece apraksts
Enclosure: for USB; X: 25mm; Y: 50mm; Z: 15.5mm; ABS
Product code
HM-1551USB2TSK
Body colour
transparent tinted
Dimension Y
50mm
Dimension X
25mm
Dimension Z
15.5mm