Produkta nr.: HM-1551USB3BK
Kopā:
4.90
2026-05-20 Paredzamā piegāde, pasūtot tagad
Piegādes termiņi
NavNav
Hammond
Enclosure: for USB; X: 30mm; Y: 65mm; Z: 15.5mm; ABS; black HAMMOND
U-206778
Zīmols
NomNr
HM-1551USB3BK
Piegādātāja prece apraksts
Enclosure: for USB; X: 30mm; Y: 65mm; Z: 15.5mm; ABS; black
Product code
HM-1551USB3BK
Supplier's product code
HM-1551USB3BK
Product ID
U-206778
Body colour
black
Dimension Y
65mm
Dimension X
30mm
Dimension Z
15.5mm