Produkta nr.: HM-1551USB3GY
Kopā:
4.90
2026-05-19 Paredzamā piegāde, pasūtot tagad
Piegādes termiņi
Ir10 gab.
Hammond
Enclosure: for USB; X: 30mm; Y: 65mm; Z: 15.5mm; ABS; grey HAMMOND
U-206780
Zīmols
NomNr
HM-1551USB3GY
Piegādātāja prece apraksts
Enclosure: for USB; X: 30mm; Y: 65mm; Z: 15.5mm; ABS; grey
Product code
HM-1551USB3GY
Body colour
grey
Dimension Y
65mm
Dimension X
30mm
Dimension Z
15.5mm