Produkta nr.: HM-1551USB3TRD
Kopā:
5.35
2026-05-20 Paredzamā piegāde, pasūtot tagad
Piegādes termiņi
NavNav
Hammond
Enclosure: for USB; X: 30mm; Y: 65mm; Z: 15.5mm; ABS; translucent red HAMMOND
U-206781
Zīmols
NomNr
HM-1551USB3TRD
Piegādātāja prece apraksts
Enclosure: for USB; X: 30mm; Y: 65mm; Z: 15.5mm; ABS; translucent red
Product code
HM-1551USB3TRD
Supplier's product code
HM-1551USB3TRD
Product ID
U-206781
Body colour
translucent red
Dimension Y
65mm
Dimension X
30mm
Dimension Z
15.5mm