Produkta nr.: HM-1590WLLBF
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Hammond
Zīmols
Vairāk līdzīgu produktu
Cenu robežas
DaudzumsCena ar PVN (gab.)
1-9
B2B
Min. daudzums: 1
Daudzkārtīgums: 1
Kopā:
28.55
2026-05-19 Paredzamā piegāde, pasūtot tagad
Piegādes termiņi
NavNav
Piegādātāju noliktava
Preces apraksts
Hammond
Enclosure: multipurpose; X: 50mm; Y: 50mm; Z: 25mm; with fixing lugs HAMMOND
U-207489
Zīmols
NomNr
HM-1590WLLBF
Piegādātāja prece apraksts
Enclosure: multipurpose; X: 50mm; Y: 50mm; Z: 25mm; with fixing lugs
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Product code
HM-1590WLLBF
Supplier's product code
HM-1590WLLBF
Product ID
U-207489
Body colour
natural
Closing system
screwed
Dimension Y
50mm
Dimension X
50mm
Dimension Z
25mm
Enclosure material
aluminium
IP rating
IP65
Kit contents
4 hollowed screws
Manufacturer
Manufacturer series
1590W