Produkta nr.: PCM200/63G
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Zīmols
Vairāk līdzīgu produktu
Cenu robežas
DaudzumsCena ar PVN (gab.)
1
B2B
Min. daudzums: 1
Daudzkārtīgums: 1
Kopā:
130.60
2026-05-19 Paredzamā piegāde, pasūtot tagad
Piegādes termiņi
Ir2 gab.
Piegādātāju noliktava
Preces apraksts
Enclosure: multipurpose; X: 180mm; Y: 255mm; Z: 63mm; MNX; grey; IK08 FIBOX
U-285819
Zīmols
NomNr
PCM200/63G
Piegādātāja prece apraksts
Enclosure: multipurpose; X: 180mm; Y: 255mm; Z: 63mm; MNX; grey; IK08
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Product code
PCM200/63G
Brand
FIBOX
Supplier's product code
PCM200/63G
Product ID
U-285819
Body colour
grey
Cover colour
grey
Cover material
polycarbonate
Dimension Y
255mm
Dimension X
180mm
Dimension Z
63mm
Enclosure material
polycarbonate
Enclosures application
designed to mount electric and electronic aparatus
IP rating
IP66
Kit contents
gasket
Manufacturer
FIBOX
Manufacturer series
MNX
Mechanical impact resistance
IK08
Operating temperature
-40...80°C