Produkta nr.: TK-PC-1309-6-M
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Zīmols
Vairāk līdzīgu produktu
Atvainojamies, bet šīs preces vairs nav.
Mēs iesakām izvēlēties:
Citas preces šajā kategorijā
Preces apraksts
Enclosure: multipurpose; X: 94mm; Y: 130mm; Z: 57mm; TK PC; grey; IP66 SPELSBERG
U-354661
Zīmols
NomNr
TK-PC-1309-6-M
Piegādātāja prece apraksts
Enclosure: multipurpose; X: 94mm; Y: 130mm; Z: 57mm; TK PC; grey; IP66
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Product code
TK-PC-1309-6-M
Supplier's product code
TK-PC-1309-6-M
Product ID
U-354661
Body colour
grey
Cover colour
grey
Cover material
polycarbonate
Dimension Y
130mm
Dimension X
94mm
Dimension Z
57mm