Produkta nr.: TKC-CS75-W
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Zīmols
Vairāk līdzīgu produktu
Cenu robežas
DaudzumsCena ar PVN (gab.)
1-9
B2B
Min. daudzums: 1
Daudzkārtīgums: 1
Kopā:
7.05
2026-05-20 Paredzamā piegāde, pasūtot tagad
Piegādes termiņi
Ir14 gab.
Piegādātāju noliktava
Preces apraksts
Enclosure: multipurpose; X: 35mm; Y: 75mm; Z: 12mm; CS; ABS; white TAKACHI
U-2200636
Zīmols
NomNr
TKC-CS75-W
Piegādātāja prece apraksts
Enclosure: multipurpose; X: 35mm; Y: 75mm; Z: 12mm; CS; ABS; white
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Product code
TKC-CS75-W
Supplier's product code
TKC-CS75-W
Product ID
U-2200636
Body colour
white
Dimension Y
75mm
Dimension X
35mm
Dimension Z
12mm
Enclosure material
ABS
Flammability rating
UL94HB
IP rating
IP40
Manufacturer
TAKACHI
Manufacturer series
CS
Operating temperature
-10...60°C