Produkta nr.: TKC-LC135H-N-D
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Zīmols
Vairāk līdzīgu produktu
Cenu robežas
DaudzumsCena ar PVN (gab.)
1-9
B2B
Min. daudzums: 1
Daudzkārtīgums: 1
Kopā:
13.65
2026-05-19 Paredzamā piegāde, pasūtot tagad
Piegādes termiņi
Ir10 gab.
Piegādātāju noliktava
Preces apraksts
Enclosure: multipurpose; X: 76mm; Y: 135mm; Z: 35mm; LC; ABS; IP40 TAKACHI
U-2200656
Zīmols
NomNr
TKC-LC135H-N-D
Piegādātāja prece apraksts
Enclosure: multipurpose; X: 76mm; Y: 135mm; Z: 35mm; LC; ABS; IP40
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Product code
TKC-LC135H-N-D
Supplier's product code
TKC-LC135H-N-D
Product ID
U-2200656
Body colour
dark grey
Dimension Y
135mm
Dimension X
76mm
Dimension Z
35mm
Enclosure material
ABS
Flammability rating
UL94V-0
IP rating
IP40
Manufacturer
TAKACHI
Manufacturer series
LC
Operating temperature
-10...60°C