Produkta nr.: ZP15010045SUJ-ABS
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Vairāk līdzīgu produktu
Atvainojamies, bet šīs preces vairs nav.
Mēs iesakām izvēlēties:
Citas preces šajā kategorijā
Preces apraksts
Enclosure: multipurpose; X: 100mm; Y: 150mm; Z: 45mm; ZP; ABS; IP67 KRADEX
NomNr
ZP15010045SUJ-ABS
Piegādātāja prece apraksts
Enclosure: multipurpose; X: 100mm; Y: 150mm; Z: 45mm; ZP; ABS; IP67
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Supplier's product code
ZP15010045SUJ-ABS
Product ID
U-1910054
Body colour
light grey
Cover colour
light grey
Cover material
ABS
Dimension Y
150mm
Dimension X
100mm
Dimension Z
45mm