Produkta nr.: TOP100-112
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Vairāk līdzīgu produktu
Atvainojamies, bet šīs preces vairs nav.
Mēs iesakām izvēlēties:
Citas preces šajā kategorijā
Preces apraksts
Power supply: switching; open; 100W; 90÷132VAC,187÷264VAC; OUT: 1 TRACO POWER
NomNr
TOP100-112
Piegādātāja prece apraksts
Power supply: switching; open; 100W; 90÷132VAC,187÷264VAC; OUT: 1
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Product code
TOP100-112
Brand
TRACO POWER
Supplier's product code
TOP100-112
Product ID
U-358466
Body dimensions
101.6x50.8x31.8mm
Caution!
rated parameters obtained at full load
Efficiency
90...92%
Electrical connection
plug with 3,96mm pitch
Kind of power supply
open
Manufacturer
TRACO POWER
Manufacturer series
TOP 100
Number of outputs
1
Operating temperature
-25...70°C
Output current
8.3A
Output voltage
12V DC
Power
0.1kW