Produkta nr.: ACPL-217-50AE
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Vairāk līdzīgu produktu
Cenu robežas
DaudzumsCena ar PVN (gab.)
1-8999
B2B
Min. daudzums: 3000
Daudzkārtīgums: 3000
Kopā:
900.00
2026-05-18 Paredzamā piegāde, pasūtot tagad
Piegādes termiņi
Ir6000 gab.
Piegādātāju noliktava
Preces apraksts
OPTOCOUPLER, TRANSISTOR, 3KV, SSOP-4
NomNr
ACPL-217-50AE
Piegādātāja prece apraksts
OPTOCOUPLER, TRANSISTOR, 3KV, SSOP-4; No. of Channels:1 Channel; Optocoupler Case Style:SSOP; No. of Pins:4Pins; Forward Current If Max:50mA; Isolation Voltage:3kV; CTR Min:80%; Collector Emitter Voltage V(br)ceo:80V; Pr