Produkta nr.: PK22-WP-230
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Vairāk līdzīgu produktu
Cenu robežas
DaudzumsCena ar PVN (gab.)
1-4
B2B
Min. daudzums: 1
Daudzkārtīgums: 1
Kopā:
22.50
2026-05-20 Paredzamā piegāde, pasūtot tagad
Piegādes termiņi
Ir37 gab.
Piegādātāju noliktava
Preces apraksts
Position indicator; 22mm; PK22; IP54; 230VAC; 230VDC; -25÷70°C SPAMEL
NomNr
PK22-WP-230
Piegādātāja prece apraksts
Position indicator; 22mm; PK22; IP54; 230VAC; 230VDC; -25÷70°C
Piegādātāja preces parametri
Product code
PK22-WP-230
Supplier's product code
PK22-WP-230
Product ID
U-1918709
IP rating
IP54
Manufacturer
SPAMEL
Manufacturer series
PK22
Operating temperature
-25...70°C
Panel cutout diameter
22mm
Supply voltage
230V AC
Switch standard
22mm