Produkta nr.: 1455R1601RD
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Hammond
Zīmols
Vairāk līdzīgu produktu
Cenu robežas
DaudzumsCena ar PVN (gab.)
1-2
B2B
Min. daudzums: 1
Daudzkārtīgums: 1
Kopā:
53.60
2026-05-19 Paredzamā piegāde, pasūtot tagad
Piegādes termiņi
Ir7 gab.
Piegādātāju noliktava
Preces apraksts
Hammond
PCB BOX ENCLOSURE, ALUM, RED
U-1332547
Zīmols
NomNr
1455R1601RD
Piegādātāja prece apraksts
PCB BOX ENCLOSURE, ALUM, RED; Enclosure Type:Small; Enclosure Material:Extruded Aluminium; External Height - Metric:30.51mm; External Width - Metric:165mm; External Depth - Metric:160mm; IP Rating:IP54; Body Colour:Red;