Produkta nr.: DG136T-12.7-03P
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
DEGSON ELECTRONICS
Vairāk līdzīgu produktu
Atvainojamies, bet šīs preces vairs nav.
Mēs iesakām izvēlēties:
Citas preces šajā kategorijā
Preces apraksts
DEGSON ELECTRONICS
Connector: PCB terminal block; terminal; 65A; 1kV; angled 90° DEGSON ELECTRONICS
NomNr
DG136T-12.7-03P
Piegādātāja prece apraksts
Connector: PCB terminal block; terminal; 65A; 1kV; angled 90°
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Product code
DG136T-12.7-03P
Supplier's product code
DG136T-12.7-03P
Product ID
U-163348
Body material
polyamide 66
Colour
green
Conform to the norm
VDE
Connector
terminal
Connector pinout layout
1x3
Connectors features
assembling possibility
Contact material
copper
Contact plating
tinned
Contacts pitch
12.7mm
Current rating
65A
Depth
18.4mm
Electrical mounting
screw terminal
Flammability rating
UL94V-0
Height
29.3mm
Length
35.56mm
Manufacturer
Mechanical mounting
on PCBs
Number of ways
3
Operating temperature
-40...105°C
Rated voltage
1kV
Spatial orientation
angled 90°
Terminal pitch
12.7x10.16mm