Produkta nr.: DR8G504M4X6.4N
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Vairāk līdzīgu produktu
Cenu robežas
DaudzumsCena ar PVN (gab.)
1-99
B2B
Min. daudzums: 10
Daudzkārtīgums: 10
Kopā:
5.50
2026-05-19 Paredzamā piegāde, pasūtot tagad
Piegādes termiņi
NavNav
Piegādātāju noliktava
Preces apraksts
PCB distance; polyamide; L: 6.4mm; screw-in,snap fastener DREMEC
NomNr
DR8G504M4X6.4N
Piegādātāja prece apraksts
PCB distance; polyamide; L: 6.4mm; screw-in,snap fastener
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Product code
DR8G504M4X6.4N
Supplier's product code
DR8G504M4X6.4N
Product ID
U-168032
Colour
natural
External thread
M4
Flammability rating
UL94V-2
Manufacturer
DREMEC
Material
polyamide
Mounting
snap fastener
Mounting plate thickness
1.57mm
Plate mounting hole diameter
4mm
Spacer length
6.4mm