Produkta nr.: ANT484727.03000500
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Vairāk līdzīgu produktu
Atvainojamies, bet šīs preces vairs nav.
Mēs iesakām izvēlēties:
Citas preces šajā kategorijā
Preces apraksts
Sheet; Dim: 300x500mm; Thk: 3mm; white; 0.15m2 ANTALIS
NomNr
ANT484727.03000500
Piegādātāja prece apraksts
Sheet; Dim: 300x500mm; Thk: 3mm; white; 0.15m2
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Product code
ANT484727.03000500
Colour
white
Dimensions
300x500mm
Length
0.5m
Manufacturer
ANTALIS
Material
plastic
Production process
extruded
Surface
0.15m<sup>2</sup>
Thickness
3mm
Thickness tolerance
-0.25...+0.25mm
Type of mounting element
sheet
Width
300mm