Produkta nr.: SYS1561-1105-USB
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Zīmols
Vairāk līdzīgu produktu
Cenu robežas
DaudzumsCena ar PVN (gab.)
1-4
B2B
Min. daudzums: 1
Daudzkārtīgums: 1
Kopā:
13.30
2026-05-20 Paredzamā piegāde, pasūtot tagad
Piegādes termiņi
Ir67 gab.
Piegādātāju noliktava
Preces apraksts
Power supply: switching; mains power supply,mains,plug-in; 5VDC SUNNY
U-325475
Zīmols
NomNr
SYS1561-1105-USB
Piegādātāja prece apraksts
Power supply: switching; mains power supply,mains,plug-in; 5VDC
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Product code
SYS1561-1105-USB
Supplier's product code
SYS1561-1105-USB
Product ID
U-325475
Body dimensions
64x45x30mm
Conform to the norm
Energy efficiency Level VI
Connectors for the country
Europe
Kind of output connector
USB
Kind of power supply
mains power supply
Kit contents
power supply
Length of output cable
1.37m
Manufacturer
SUNNY
Manufacturer series
SYS1561
Maximum output current
2.1A
Operating modes
constant voltage
Operating temperature
0...40°C
Output voltage
5V DC
Power
10.5W