Latvia

Praktiskas dāvanu idejas

Un atkal nemanāmi ir pienācis tas gada laiks, ko mēs visi gaidām, bet ne vienlaikus arī ne. Ziemassvētki ir jauki svētki kopā ar ģimeni, bet arī lielas galvassāpes – „ko dāvināt?”. Ja jums ir draugi, kolēģi vai tuvinieki, kam patīk meistarot, radīt vai remontēt, vairs meklējiet – mums ir ideāla dāvana Ziemassvētkiem, kas būs gan praktiska, gan skaista. Pasteidzieties, svētku komplektu skaits ir ļoti ierobežots!


Oriģināla KNIPEX dāvana: Cobra XS mini regulējamas knaibles Ziemassvētku rotājumā

Uzticama, nepieciešama un patiešām kvalitatīva dāvana – vai gan var gribēt vairāk? Ražotājs KNIPEX zināms daudziem meistariem – izcilu un profesionālu instrumentu ražotājs, par kuru kvalitāti neviens nešaubās, bet svinīgais eglītes rotājuma iepakojums tikai papildina plusus. Lai arī knaibles ir nelielas, tā patiešām nav rotaļlieta: ar tām var satvert un, pateicoties pašbloķējošajam mehānismam, noturēt caurules ar diametru līdz 28 mm!Ierobežotas tirāžas WERA Kraftform Kompakt 12 vienību komplekts

Tā ir Ziemassvētku dāvana, kas noteikti noderēs arī pēc svētku sezonas: gandrīz katrā dzīves situācijā noderīgs skrūvgriežu komplekts parocīgā instrumentu kastē var būt lielisks pavadonis ceļojumā vai kempingā. Kompaktais, profesionālais un tiešām nopietnais WERA komplekts piemērots arī tiem, kam vienkārši patīk, lai universālie instrumenti vienmēr būtu pa rokai.


Mēs sameklēsim risinājumu katram klientam!

Mēs piedāvājam plašu preču sortimentu mūsu internetveikalā. Nevarat sameklēt īsto risinājumu vai ir citi jautājumi? Sazinieties ar mums!


Kontakti fiziskām personām

+371 6760 5495 vai [email protected]

Kontakti juridiskām personām

[email protected]