Produkta nr.: TULT12-4BU-BU
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Vairāk līdzīgu produktu
Cenu robežas
DaudzumsCena ar PVN (m)
1-269
B2B
Min. daudzums: 54
Daudzkārtīgums: 54
Kopā:
2026-05-19 Paredzamā piegāde, pasūtot tagad
Piegādes termiņi
Ir54 m
Piegādātāju noliktava
Preces apraksts
Heat shrink markers; blue; thin walled; Shrinking ratio: 3: 1 HELLERMANNTYTON
NomNr
TULT12-4BU-BU
Piegādātāja prece apraksts
Heat shrink markers; blue; thin walled; Shrinking ratio: 3: 1
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Product code
TULT12-4BU-BU
Application of storage accessories
for marking wire and cable
Colour
blue
Diameter after shrinking
4mm
Manufacturer
HELLERMANNTYTON
Material
crosslinked polyolefin POX
Min. diameter before shrinking
12mm
Operating temperature
-55...135°C
Related items
H6100
Shrinkage temperature
90°C
Shrinking ratio
3:1
Type of storage accessories
heat shrink markers
Version
thin walled
Wall thickness
0.85mm