Produkta nr.: B57164K0102J000
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Zīmols
Vairāk līdzīgu produktu
Atvainojamies, bet šīs preces vairs nav.
Mēs iesakām izvēlēties:
Citas preces šajā kategorijā
Preces apraksts
NTC thermistor; 1kΩ; Ø: 5.5mm; -55÷125°C; 450mW; ±5%; THT; 3730K TDK
U-2354272
Zīmols
NomNr
B57164K0102J000
Piegādātāja prece apraksts
NTC thermistor; 1kΩ; Ø: 5.5mm; -55÷125°C; 450mW; ±5%; THT; 3730K
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Product code
B57164K0102J000
Body dimensions
Ø5.5x5mm
Diameter
5.5mm
Height
5mm
Manufacturer
TDK
Material constant B
3730K
Mounting
THT
Operating temperature
-55...125°C
Power
0.45W
Resistance
1kΩ
Terminal pitch
5mm
Type of sensor
NTC thermistor
Tolerance
±5%