Produkta nr.: ECE10US12
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Zīmols
Vairāk līdzīgu produktu
Cenu robežas
DaudzumsCena ar PVN (gab.)
1-4
B2B
Min. daudzums: 1
Daudzkārtīgums: 1
Kopā:
38.75
2026-05-18 Paredzamā piegāde, pasūtot tagad
Piegādes termiņi
Ir6 gab.
Piegādātāju noliktava
Preces apraksts
PSU, ENCAPSULATED, 10W, SINGLE OUTPUT
U-907358
Zīmols
NomNr
ECE10US12
Piegādātāja prece apraksts
PSU, ENCAPSULATED, 10W, SINGLE OUTPUT; No. of Outputs:1 Output; Output Power Max:10W; Output Voltage - Output 1:12V; Output Current - Output 1:830mA; Output Voltage - Output 2:-; Output Current - Output 2:-; Output Volta