Produkta nr.: LAS1GQH-11ELB12VS
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Zīmols
Vairāk līdzīgu produktu
Cenu robežas
DaudzumsCena ar PVN (gab.)
1-4
B2B
Min. daudzums: 1
Daudzkārtīgums: 1
Kopā:
2026-05-19 Paredzamā piegāde, pasūtot tagad
Piegādes termiņi
Ir6 gab.
Piegādātāju noliktava
Piegāde uz norādīto adresi ar kurjeru
Vairāk par 50,00 ā‚¬
(Pasūtījumi līdz 1000 kilogrami)
Bez maksas
LÄ«dz 50,00 ā‚¬
Preces apraksts
Switch: vandal resistant; Pos: 2; SPDT; 3A/220VAC; 5A/24VDC; IP65 ONPOW
U-1922131
Zīmols
NomNr
LAS1GQH-11ELB12VS
Piegādātāja prece apraksts
Switch: vandal resistant; Pos: 2; SPDT; 3A/220VAC; 5A/24VDC; IP65
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Product code
LAS1GQH-11ELB12VS
Brand
ONPOW
Supplier's product code
LAS1GQH-11ELB12VS
Product ID
U-1922131
AC contacts rating @R
3A / 220V AC
Actuator colour
silver
Backlight colour
blue
Body colour
silver
Body material
stainless steel
Button shape
prominent
Contact material
silver alloy
Contacts configuration
SPDT
DC contacts rating @R
5A / 24V DC
Electrical life
50000 cycles
Illumination
LED
Illumination voltage
12V
IP rating
IP65
Leads
screw terminals
Manufacturer
ONPOW
Manufacturer series
LAS1GQ
Max. contact resistance
:50mΩ
Mechanical durability
1000000 cycles
Min. insulation resistance
1GĪ©
Mounting hole diameter
Ƙ19mm
Number of positions
2
Operating Force
4N
Operating temperature
-25...55°C
Related items
M12-19H
Ring shape
rounded
Stable positions number
1
Switching method
ON-(ON)
Test voltage
1.5kV