Produkta nr.: V12S-12Y-A
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Zīmols
Vairāk līdzīgu produktu
Cenu robežas
DaudzumsCena ar PVN (gab.)
1-4
B2B
Min. daudzums: 1
Daudzkārtīgums: 1
Kopā:
2.80
2026-05-20 Paredzamā piegāde, pasūtot tagad
Piegādes termiņi
Ir20 gab.
Piegādātāju noliktava
Preces apraksts
Switch: vandal resistant; Pos: 2; SPST-NO; 2A/36VDC; IP65; OFF-(ON) ONPOW
U-372953
Zīmols
NomNr
V12S-12Y-A
Piegādātāja prece apraksts
Switch: vandal resistant; Pos: 2; SPST-NO; 2A/36VDC; IP65; OFF-(ON)
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Product code
V12S-12Y-A
Supplier's product code
V12S-12Y-A
Product ID
U-372953
Actuator colour
yellow
Body colour
black
Body material
aluminium
Button material
PBT
Button shape
convex
Contacts configuration
SPST-NO
DC contacts rating @R
2A / 36V DC
Electrical life
200000 cycles
Height above panel
7.2mm
IP rating
IP65
Leads
for soldering
Manufacturer
ONPOW
Max. contact resistance
:50mΩ
Mechanical durability
1000000 cycles
Min. insulation resistance
1GΩ
Mounting hole diameter
Ø12mm
Number of positions
2
Operating Force
5N
Operating temperature
-20...55°C