Produkta nr.: V16B-11R-12G-S
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Zīmols
Vairāk līdzīgu produktu
Atvainojamies, bet šīs preces vairs nav.
Mēs iesakām izvēlēties:
Citas preces šajā kategorijā
Preces apraksts
Switch: vandal resistant; Pos: 2; SPDT; 0.5A/220VAC; 1A/24VDC; IP67 ONPOW
U-373297
Zīmols
NomNr
V16B-11R-12G-S
Piegādātāja prece apraksts
Switch: vandal resistant; Pos: 2; SPDT; 0.5A/220VAC; 1A/24VDC; IP67
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Product code
V16B-11R-12G-S
AC contacts rating @R
0.5A / 220V AC
Backlight colour
green
Body colour
black
Body material
aluminium
Button shape
flat
Contact material
silver alloy
Contacts configuration
SPDT
DC contacts rating @R
1A / 24V DC
Electrical life
50000 cycles
Illumination
LED
Illumination voltage
12V
IP rating
IP67
Leads
for soldering
Manufacturer
ONPOW
Max. contact resistance
:50mΩ
Mechanical durability
200000 cycles
Mounting hole diameter
Ø16mm
Number of positions
2
Operating Force
4N
Operating temperature
-20...55°C
Ring shape
rounded
Stable positions number
1
Switching method
ON-(ON)
Test voltage
1.5kV