Produkta nr.: FH202AC-25/0.03
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
ABB
Zīmols
Vairāk līdzīgu produktu
Cenu robežas
DaudzumsCena ar PVN (gab.)
1-5
B2B
Min. daudzums: 1
Daudzkārtīgums: 1
Kopā:
51.15
2026-05-19 Paredzamā piegāde, pasūtot tagad
Piegādes termiņi
Ir49 gab.
Piegādātāju noliktava
Preces apraksts
ABB
RCD breaker; Inom: 25A; Ires: 30mA; Max surge current: 250A; 230VAC ABB
Specifikācijas
Artikuls
U-187478
Zīmols
NomNr
FH202AC-25/0.03
Piegādātāja prece apraksts
RCD breaker; Inom: 25A; Ires: 30mA; Max surge current: 250A; 230VAC
Piegādātāja preces parametri
Product code
FH202AC-25/0.03
Supplier's product code
FH202AC-25/0.03
Product ID
U-187478
Conform to the norm
IEC EN 61008
Cross section of connecting wires
1...25mm<sup>2</sup>
Current rating
25A
Electrical life
10000 cycles
IP rating
IP20
Kind of circuit breaker
type AC
Manufacturer
Manufacturer series
FH200
Max surge current
250A
Mechanical durability
20000 cycles
Mounting
for DIN rail mounting
Number of poles
2
Operating temperature
-5...40°C
Rated voltage
230V AC
Residual current
30mA