RELAY DRIVER, QURD HIGH SIDE, POWERSO-10
Produkta nr.: VN340SPTR-33-E
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Vairāk līdzīgu produktu
Cenu robežas
DaudzumsCena ar PVN (gab.)
1-9
B2B
Min. daudzums: 1
Daudzkārtīgums: 1
Kopā:
7.30
2026-05-19 Paredzamā piegāde, pasūtot tagad
Piegādes termiņi
Ir1340 gab.
Piegādātāju noliktava
Preces apraksts
NomNr
VN340SPTR-33-E
Piegādātāja prece apraksts
RELAY DRIVER, QURD HIGH SIDE, POWERSO-10; Output Current:1A; Supply Voltage Min:10V; Supply Voltage Max:36V; Driver Case Style:PowerSO; No. of Pins:10Pins; Operating Temperature Min:-40┬░C; Operating Temperature Max:125┬░C