Produkta nr.: WH100-220RJI
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Vairāk līdzīgu produktu
Cenu robežas
DaudzumsCena ar PVN (gab.)
1-2
B2B
Min. daudzums: 1
Daudzkārtīgums: 1
Kopā:
40.75
2026-05-19 Paredzamā piegāde, pasūtot tagad
Piegādes termiņi
Ir55 gab.
Piegādātāju noliktava
Preces apraksts
RESISTOR, 100W, 5%, 220R
NomNr
WH100-220RJI
Piegādātāja prece apraksts
RESISTOR, 100W, 5%, 220R; Resistance:220ohm; Product Range:WH Series; Power Rating:100W; Resistance Tolerance:┬▒ 5%; Resistor Terminals:Solder Lug; Voltage Rating:1.9kV; Resistor Element Material:Wirewound; Temperature Co