Rezistors MF0207FTE52-330K, RoHS
Produkta nr.: MF0207FTE52-330K
-20% atlaide ar kodu: ULTRA20
Zīmols
Vairāk līdzīgu produktu
Cenu robežas
DaudzumsCena ar PVN (gab.)
1-9
B2B
Min. daudzums: 1
Mērvienība: gab.
Kopā:
0.09
NavNav
Rīgā veikals (Piegāde 1-2 d.d.)
Ir60 gab.
Viļņa Žirmūnai veikals. (Piegāde 2-4 d.d.)
Ir28 gab.
Viļņa  Naujamiestis veikals. (Piegāde 2-4 d.d.)
Ir40 gab.
Kauņas veikals. (Piegāde 2-4 d.d.)
Ir10 gab.
Klaipēdas veikals. (Piegāde 2-4 d.d.)
Ir10 gab.
Šauļu veikals. (Piegāde 2-4 d.d.)
Ir>100 gab.
Centrālā noliktava LEZ. (Piegāde 1-2 d.d.)
home deliveryPiegāde uz klienta adresi 1-2 d. d.
Shipping parcelPiegādes uz paku skapjiem 1-2 d. d.
Piegādes termiņi
lemona shop
Saņemšana Lemona veikalā - Krasta 105, Rīgā
Saņemšana Lemona veikalā - Krasta 105, Rīgā Bez maksas
Atlikums noliktavā
NavNav
Ir60 gab.
Ir28 gab.
Ir40 gab.
Ir>100 gab.
Artikuls
328323
Svars
0.0001 kg.
Zīmols
NomNr
MF0207FTE52-330K
Produkta apraksts, ko ģenerē mākslīgais intelekts
Galvenās iezīmes:
  • Metāla plēves tehnoloģija nodrošina augstu precizitāti un stabilitāti.
  • THT montāžas tips nodrošina vienkāršu un uzticamu uzstādīšanu.
  • Precizitāte: ±1%.
  • Jaudas vērtība: 0.6W.
  • Izturība pret temperatūras svārstībām.
  • Izturīgs pret mitrumu un koroziju.
Priekšrocības:
  • Augsta precizitāte un stabilitāte.
  • Izturīgs pret temperatūras svārstībām.
  • Viegli uzstādāms.
  • Pieejams plašā pretestības vērtību diapazonā.
Pielietojums:
  • Elektronikas shēmas.
  • Ierīces ar augstu precizitātes prasībām.
  • Ierīces, kas darbojas skarbos apstākļos.
Ja meklējat uzticamu un precīzu rezistoru, MF0207FTE52-330K, RoHS ir lieliska izvēle.
Piegādātāja prece apraksts
Resistor: metal film; THT; 330kΩ; 0.6W; ±1%; 350V; Ø0.55x28mm; axial
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Body dimensions
Ø2.4x6.3mm
Diameter
2.4mm
Leads
axial
Leads dimensions
Ø0.55x28mm
Length
6.3mm
Manufacturer
YAGEO
Mounting
THT
Operating voltage
350V
Power
0.6W
Resistance
0.33MΩ
Temperature coefficient
50ppm/°C
Type of resistor
metal film
Tolerance
±1%