RF ADAPTER, 2.4MM PLUG-2.92MM JACK
Produkta nr.: SF1116-6002
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Zīmols
Vairāk līdzīgu produktu
Cenu robežas
DaudzumsCena ar PVN (gab.)
1-4
B2B
Min. daudzums: 1
Daudzkārtīgums: 1
Kopā:
253.30
2026-05-20 Paredzamā piegāde, pasūtot tagad
Piegādes termiņi
Ir26 gab.
Piegādātāju noliktava
Preces apraksts
Specifikācijas
Artikuls
U-1348226
Zīmols
NomNr
SF1116-6002
Piegādātāja prece apraksts
RF ADAPTER, 2.4MM PLUG-2.92MM JACK; Convert From Coax Type:2.4mm Coaxial; Convert From Gender:Plug; Convert To Coax Type:2.92mm Coaxial; Convert To Gender:Jack; Adapter Body Style:Straight Adapter; Impedance:50ohm; Conne