Produkta nr.: RS-H0-06-M12-BZ
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Vairāk līdzīgu produktu
Cenu robežas
DaudzumsCena ar PVN (gab.)
1-2
B2B
Min. daudzums: 1
Daudzkārtīgums: 1
Kopā:
60.30
2026-05-19 Paredzamā piegāde, pasūtot tagad
Piegādes termiņi
Ir7 gab.
Piegādātāju noliktava
Preces apraksts
RFID reader; 12V; FeliCa,iClass; RS232; Range: 40mm; 36x2x26.7mm DREXIA
NomNr
RS-H0-06-M12-BZ
Piegādātāja prece apraksts
RFID reader; 12V; FeliCa,iClass; RS232; Range: 40mm; 36x2x26.7mm
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Product code
RS-H0-06-M12-BZ
Cable length
0.4m
Common electrode
anode
Communications modules features
LED status indicator
Connection
cables
Current consumption
160mA
Data transfer rate
4.8kbps
Dimensions
36x2x26.7mm
Frequency
13.56MHz
Interface
RS232
ISO standard
ISO 14443A
Manufacturer
DREXIA
Mounting
screw
Operating temperature
-20...55°C
Range
40mm
Standard
FeliCa
Supply voltage
12V