Produkta nr.: FS2096D024-F3
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Vairāk līdzīgu produktu
Atvainojamies, bet šīs preces vairs nav.
Mēs iesakām izvēlēties:
Citas preces šajā kategorijā
Preces apraksts
Safety switch: bolting; FS; IP66; plastic; black,red; 24VDC; 24VAC PIZZATO ELETTRICA
NomNr
FS2096D024-F3
Piegādātāja prece apraksts
Safety switch: bolting; FS; IP66; plastic; black,red; 24VDC; 24VAC
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Product code
FS2096D024-F3
Body material
plastic
Colour
red
IP rating
IP66
Manufacturer
PIZZATO ELETTRICA
Manufacturer series
FS
Operating temperature
-25...60°C
Supply voltage
24V DC