Produkta nr.: G9SA-501-24
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Zīmols
Vairāk līdzīgu produktu
Atvainojamies, bet šīs preces vairs nav.
Mēs iesakām izvēlēties:
Citas preces šajā kategorijā
Preces apraksts
Automation module: safety relay; 24VAC; 24VDC; IN: 2; G9SA OMRON
U-194486
Zīmols
NomNr
G9SA-501-24
Piegādātāja prece apraksts
Automation module: safety relay; 24VAC; 24VDC; IN: 2; G9SA
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Product code
G9SA-501-24
Supplier's product code
G9SA-501-24
Product ID
U-194486
Application
emergency stop
Auxiliary outputs
NC x1
Electrical connection
screw terminals
Input 1 properties
1 channel
Manufacturer
OMRON
Manufacturer series
G9SA
Mounting
for DIN rail mounting
Number of inputs
2
Operating temperature
-20...55°C
Safety category
4
Safety outputs
NO x5
Supply voltage
24V DC