Produkta nr.: RBR2MM40BTFTR
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
ROYAL OHM
Zīmols
Vairāk līdzīgu produktu
Cenu robežas
DaudzumsCena ar PVN (gab.)
1-9
B2B
Min. daudzums: 5
Daudzkārtīgums: 5
Kopā:
3.25
2026-05-18 Paredzamā piegāde, pasūtot tagad
Piegādes termiņi
Ir5613 gab.
Piegādātāju noliktava
Preces apraksts
ROYAL OHM
SCHOTTKY RECTIFIER, AEC-Q101, 2A, 40V
U-1168896
Zīmols
NomNr
RBR2MM40BTFTR
Piegādātāja prece apraksts
SCHOTTKY RECTIFIER, AEC-Q101, 2A, 40V; Repetitive Reverse Voltage Vrrm Max:40V; Forward Current If(AV):2A; Diode Configuration:Single; Diode Case Style:SOD-123FL; No. of Pins:2Pins; Forward Voltage VF Max:560mV; Forward