Produkta nr.: PDS3200-13
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Vairāk līdzīgu produktu
Cenu robežas
DaudzumsCena ar PVN (gab.)
1-9
B2B
Min. daudzums: 1
Daudzkārtīgums: 1
Kopā:
2.50
2026-05-19 Paredzamā piegāde, pasūtot tagad
Piegādes termiņi
Ir7 gab.
Piegādātāju noliktava
Preces apraksts
SCHOTTKY RECTIFIER POWERDI5
NomNr
PDS3200-13
Piegādātāja prece apraksts
SCHOTTKY RECTIFIER POWERDI5; Repetitive Reverse Voltage Vrrm Max:200V; Forward Current If(AV):3A; Diode Configuration:Single; Diode Case Style:PowerDI 5; No. of Pins:2Pins; Forward Voltage VF Max:780mV; Forward Surge Cur