Produkta nr.: UB2000-F42-E6-V15
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Vairāk līdzīgu produktu
Atvainojamies, bet šīs preces vairs nav.
Mēs iesakām izvēlēties:
Citas preces šajā kategorijā
Preces apraksts
Sensor: ultrasonic; Range: 60mm÷2m; PNP x2 NO/NC; Usup: 10÷30VDC PEPPERL+FUCHS
NomNr
UB2000-F42-E6-V15
Piegādātāja prece apraksts
Sensor: ultrasonic; Range: 60mm÷2m; PNP x2 NO/NC; Usup: 10÷30VDC
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Product code
UB2000-F42-E6-V15
Supplier's product code
UB2000-F42-E6-V15
Product ID
U-366768
Connection
M12 male
IP rating
IP67
Manufacturer
PEPPERL+FUCHS
Max. operating current
200mA
Number of pins
5
Operating temperature
-25...70°C
Output configuration
PNP x2 NO/NC
Range
60mm...2m