Wire; UNITRONIC® BUS CAN; 1x2x0.22mm2; stranded; Cu; violet; 250V LAPP
Produkta nr.: BUS-CAN-1X2X0.22
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Zīmols
Vairāk līdzīgu produktu
Cenu robežas
DaudzumsCena ar PVN (gab.)
1-9
B2B
Min. daudzums: 1
Daudzkārtīgums: 1
Kopā:
2.95
2026-05-18 Paredzamā piegāde, pasūtot tagad
Piegādes termiņi
NavNav
Piegādātāju noliktava
Preces apraksts
U-134699
Zīmols
NomNr
BUS-CAN-1X2X0.22
Piegādātāja prece apraksts
Wire; UNITRONIC® BUS CAN; 1x2x0.22mm2; stranded; Cu; violet; 250V
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Product code
BUS-CAN-1X2X0.22
Cable application
automatics
Cable external diameter
5.7mm
Cable features
twisted pair conductors
Cable structure
1x2x0.22mm<sup>2</sup>
Conform to the norm
IEC 60332-1-2
Core section
0.22mm<sup>2</sup>
Core structure
stranded
CPR standard
no classification
Information
The UL Label and Mark on full factory packaging only
Insulation colour
violet
Kind of core
Cu
Kind of material
flame retardant
Kind of wire
UNITRONIC® BUS CAN
Manufacturer
LAPP
No. of pairs
1
Number of cores
2
Operating temperature
-30...80°C
Rated voltage
0.25kV