Produkta nr.: B3-150250AB0100M0
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Vairāk līdzīgu produktu
Atvainojamies, bet šīs preces vairs nav.
Mēs iesakām izvēlēties:
Citas preces šajā kategorijā
Preces apraksts
Current shunt; 250A; Class: 0.2; 150mV LUMEL
NomNr
B3-150250AB0100M0
Piegādātāja prece apraksts
Current shunt; 250A; Class: 0.2; 150mV
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Product code
B3-150250AB0100M0
Supplier's product code
B3-150250AB0100M0
Product ID
U-1869853
Accuracy class
0.2
Current rating
250A
Manufacturer
LUMEL
Type of test accessories
current shunt
Voltage drop
0.15V