Produkta nr.: SIF2.50-TR
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Vairāk līdzīgu produktu
Cenu robežas
DaudzumsCena ar PVN (m)
1-49
B2B
Min. daudzums: 1
Daudzkārtīgums: 1
Kopā:
1.85
2026-05-20 Paredzamā piegāde, pasūtot tagad
Piegādes termiņi
Ir71 m
Piegādātāju noliktava
Preces apraksts
Wire; SiF; 1x2.5mm2; stranded; Cu; LSZH,silicone; transparent; 100m HELU
NomNr
SIF2.50-TR
Piegādātāja prece apraksts
Wire; SiF; 1x2.5mm2; stranded; Cu; LSZH,silicone; transparent; 100m
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Product code
SIF2.50-TR
Cable application
static installations
Cable external diameter
3.4mm
Cable structure
1x2.5mm<sup>2</sup>
Core section
2.5mm<sup>2</sup>
Core structure
stranded
CPR standard
no classification
Flexibility class
5
Insulation colour
transparent
Kind of core
Cu
Kind of material
no flame propagation
Kind of wire
SiF
Manufacturer
HELU
Number of cores
1
Operating temperature
-60...180°C
Package contents
100m
Rated voltage
0.3kV