Produkta nr.: PT10LV10-223A
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Zīmols
Vairāk līdzīgu produktu
Cenu robežas
DaudzumsCena ar PVN (gab.)
1-9
B2B
Min. daudzums: 1
Daudzkārtīgums: 1
Kopā:
0.70
2026-05-18 Paredzamā piegāde, pasūtot tagad
Piegādes termiņi
Ir741 gab.
Piegādātāju noliktava
Preces apraksts
Potentiometer: mounting; single turn,horizontal; 22kΩ; 150mW PIHER
U-2193854
Zīmols
NomNr
PT10LV10-223A
Piegādātāja prece apraksts
Potentiometer: mounting; single turn,horizontal; 22kΩ; 150mW
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Product code
PT10LV10-223A
Supplier's product code
PT10LV10-223A
Product ID
U-2193854
Body dimensions
10.3x10x4.8mm
Characteristics
linear
Electrical rotation angle
220°
Kind of potentiometer
single turn
Manufacturer
PIHER
Mechanical durability
1000 cycles
Mechanical rotation angle
235°
Mounting
THT
Operating temperature
-25...70°C
Power
0.15W
Resistance
22kΩ
Temperature coefficient
300ppm/°C
Terminal pitch
5x10mm
Type of potentiometer
mounting
Tolerance
±20%