Produkta nr.: BT151-500R.127
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Vairāk līdzīgu produktu
Cenu robežas
DaudzumsCena ar PVN (gab.)
1-9
B2B
Min. daudzums: 1
Daudzkārtīgums: 1
Kopā:
1.35
2026-05-19 Paredzamā piegāde, pasūtot tagad
Piegādes termiņi
Ir2922 gab.
Piegādātāju noliktava
Preces apraksts
Thyristor; 500V; Ifmax: 12A; 7.5A; Igt: 2mA; TO220AB; THT; tube; 2us WeEn Semiconductors
NomNr
BT151-500R.127
Piegādātāja prece apraksts
Thyristor; 500V; Ifmax: 12A; 7.5A; Igt: 2mA; TO220AB; THT; tube; 2us
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Product code
BT151-500R.127
Brand
WeEn Semiconductors
Supplier's product code
BT151-500R.127
Product ID
U-2346220
Case
TO220AB
Gate current
2mA
Kind of package
tube
Load current
7.5A
Manufacturer
WeEn Semiconductors
Max. forward impulse current
120A
Max. load current
12A
Max. off-state voltage
500V