Produkta nr.: B72520T0300K062
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Zīmols
Vairāk līdzīgu produktu
Cenu robežas
DaudzumsCena ar PVN (gab.)
1-4
B2B
Min. daudzums: 1
Daudzkārtīgums: 1
Kopā:
1.30
2026-05-19 Paredzamā piegāde, pasūtot tagad
Piegādes termiņi
Ir2120 gab.
Piegādātāju noliktava
Preces apraksts
Varistor: multilayer; SMD; 30VAC; 38VDC; 1.1J; 200A; 47V; 8mW TDK
U-2358207
Zīmols
NomNr
B72520T0300K062
Piegādātāja prece apraksts
Varistor: multilayer; SMD; 30VAC; 38VDC; 1.1J; 200A; 47V; 8mW
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Product code
B72520T0300K062
Energy 2 ms
1.1J
Manufacturer
TDK
Max. operating voltage
30V AC
Mounting
SMD
Power
8mW
Type of varistor
multilayer
Varistor max current 8/20µs
200A
Varistor voltage
47V